درخواست مشاوره رایگان

estate4istanbul

همکاری با مشاوران فارسی زبان

مشاوران متخصص و مجرب ما با شما تماس خواهند گرفت و پیشنهاد های سرمایه گذاری و خرید ملک را به شما اطلاع میدهند و برای شما قرار ملاقات رزرو میکنند.

ما در تمام مراحل اخذ شهروندی در کشور ترکیه از آغاز روند تا پایان آن ، پا به پای شما خواهیم بود و شما را در این امر با گروه مجرب خود در بخش املاک و مستغلات یاری خواهیم رساند.

با انتخاب و بررسی پروژه های منحصر به فرد موجود در تیم ما ؛ بر اساس علایق، نیازها و شیوه زندگی تان و پرداخت حداقل 400 هزار دلار می توانید ملک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

شما با رفتن به اداره مالیات در ترکیه می توانید شماره مالیاتی خود را دریافت کنید. به محض شروع پروسه ی اخذ شهروندی بدون نیاز داشتن به حضور شما می توانید شماره مالیاتی خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاوران سرمایه گذاری شما را در انتقال مبلغ پرداختی شما به فروشنده از طریق بانکهای موجود در ترکیه یاری می رسانند

پرداخت شما به شرکت ساختمانی با امضای یک گزارش مورد تأیید و قرارداد تأیید شده در دارلترجمه رسمی امکان پذیر می باشد، در این مرحله می توانید با مشاوره و یاری گروه تخصصی باری گلوبال کار خود را به اتمام برسانید

شما با فرستادن درخواست خود به کل اداره ثبت زمین و کاداستر ( دفتر سند ملکی) قادر به گرفتن سند خواهید بود. اتمام مراحل با حضور و یا بدون حضور شما امکان پذیر خواهد بود

پس از دریافت مدارک مورد نیاز شما باید به اداره ی نفوس و شهروندی مراجعه نمایید

مقایسه پروژه ها